Kültür Taşı

Sena Mimarlık profesyonel ekibi ile birlikte, Tüm Türkiye'ye Kültür Taşları , Taş Paneller , Doğal Taşlar , Patlatma Taşlar , Eski Tuğlalar , Taş Uygulamaları , Dış Cephe Taş Panelleri , Dış Cephe Doğal Taşlar , Dış Cephe Kültür Taşları  ürün satışı ve uygulaması hizmeti vermektedir. İstanbul / Sultanbeyli adresimizde ki shoowroom mağazamızı ziyaret edebilir.
0216 592 18 84 numaralı sabit hattan ulaşabilir.
satis@senaakustik.com mail adresinden sipariş verebilirsiniz.

Dış Cephe Taş Kaplama

 

Dış Cephe Taş Kaplama

Taş Paneller

Dekoratif paneller %20 fiberglass, %75 ekolojik reçinesi ve %5 taş tozu ve farklı kimyasal karışımlardan imal edilmiş kendinden özel boyalı modeline göre doğaltaş veya brüt beton görünümü ve dokusuna sahip, %100 doğal görünümlü, 6-8 mm et kalınlığında, ~4-16 mm desen derinliğine sahip, 5-7 kg/m2 ağırlığında, polyester kokusu yaymayan, sudan ve nemden etkilenmeyen, dokusunda dökülme olmayan, darbelere karşı dayanıklı, alev almaz özelliğe sahip direk vidalama yöntemi ile monte edilen duvar, tavan ve cephe kaplama amaçlı kullanılan ithal hazır dekoratif panel kaplamalar'dır. Dış Cephe Taş Panel Kaplamaları mekanlarda kullanılır.

Devamı...

Dış Cephe Taş Uygulama

Dış Cephe Taş Uygulaması

İnşaat sektörleri için binalar da, bahçe duvarların da, cafeler de , restaurantlar gibi bir çok mekanlarınıza dış cephe taş uygulaması kullanarak sıcak ve ferah bir görüntü sağlayabilirsiniz.
 
Dış Cephe Taş Uygulama

Villa Dış Cephe Taş Uygulama

İnşaat sektörün de villa dış cephe , ev dış cephe, bahçe duvarı dış cephe, restaurant dış cephe, cafe dış cephe, kolej dış cephe, düğün salonu dış cephe uygulamaları yaparak tüm mekanlarınıza şık bir görüntü sağlayabilirsiniz.
 

DIŞ CEPHE KÜLTÜR TAŞLARI KAPLAMALARI

Dış Cephe Kültür Taşı Kaplamaları

DIŞ CEPHE KÜLTÜR TAŞLARI KAPLAMASI

Sena Mimarlık alternatif olarak bir çok çeşit dış cephe kültür taşları satışı ve uygulama hizmeti vermektedir. Dış Cephe Kültür Taşları ' nı mekanlarınızda kullanarak ferah ve sıcak bir ortam yaratabilirsiniz.
 

DIŞ CEPHE TAŞ PANEL KAPLAMALARI

Dış Cephe Taş Panel Kaplamaları

Dış Cephe Taş Panel Kaplaması

Dış Cephe Taş Paneller darbelere karşı dayanıklı, alev almaz özelliğe sahip direk vidalama yöntemi ile monte edilen duvar, tavan ve cephe kaplama amaçlı kullanılan ithal hazır dekoratif panel kaplamalar'dır. Dış Cephe Taş Panel Kaplamaları mekanlarda kullanılır.
 

DIŞ CEPHE ESKİ TUĞLA KAPLAMALARI

Dış Cephe Eski Tuğla Kaplamaları

DIŞ CEPHE ESKİ TUĞLA KAPLAMASI

Dış Cephe Eski Tuğla Kaplamaları Tüm mekanlarınıza tarihi görünüm, tarihi koku, tarihi yaşam, tarihi kalite kullanabilir ve tarihinizi tekrardan yaşayabilir, yaşatabilirsiniz.
 

DIŞ CEPHE DOĞAL TAŞ KAPLAMALARI

Dış Cephe Doğal Taş Kaplamaları

Dış Cephe Doğal Taş Kaplaması

Dış Cephe Doğal Taş Kaplamaları villalarınızda , evlerinizde, restaurantlarınızda, kafelerinizde bunun gibi bir çok mekanlarınızda kullanabilir, mekanlarınıza doğal , şık , güzel bir görünüm sağlayabilirsiniz.
 

DIŞ CEPHE POLİÜRETAN DEKOR KAPLAMALARI

Dış Cephe Poliüretan Dekor Kaplamaları

DIŞ CEPHE POLİÜRETAN DEKOR KAPLAMASI

Dış Cephe Poliüretan Dekor Kaplamaları apartmanlarda , kafelerde , binalarda, plazalarda, iş merkezlerinde, camilerde, evlerde, bahçe duvarları gibi bir çok mekanlarda kullanarak detaylı çizgileri ile farklılık yaratabilirsiniz.
 

İletişim Formu